BİNA KEŞİF VE TESPİTLER

Özel Okul açmak isteyen girişimcinin, öncelikle Özel Okul açmayı düşündüğü bir bina varsa bu binanın Özel Okul Açma mevzuatına uygun olup olmadığının tespitinin tarafımızca yapılması gerekir. Bu yüzden eğer Özel Okul için bir binanız varsa veya Özel Okul Açma için kiralama veya satın almayı düşündüğünüz bir bina varsa bu binanın uygun olup olmadığının uzmanlarımız tarafından keşfinin yapılarak bina uygunluğunun tespit edilmesi gerekir.

UzMEB Danışmanlık olarak müşterilerimize Özel Okul açmayı düşündüğünüz binayı tutmadan kiralama ve satış işlemi yapmadan veya mevcut binanız varsa tadilatı başlatmadan bizimle mutlaka iletişime geçmelerini ve binanın uygunluğunu tespit ettirmelerini talep ediyoruz. Bu önemli aşamanın göz ardı edilmesi bazen çok büyük miktarlarda para ve zaman kaybına neden olmaktadır.

KEŞİF RAPORU

UzMEB Danışmanlık uzmanları Özel Okul Açmak istediğiniz binaya keşif için geldiğinde binanızın MEB mevzuatına göre Özel Okul Açmak için uygun olup olmadığını veya Binanın Özel Okul Açma MEB Mevzuatına uygun hale getirmek için yapılacak iyileştirme, tadilat ve onarımların neler olduğunu, yada ilave edilecek şeyler varsa ihtiyaçları ve  en sonunda Özel Okul açmak istediğiniz binanın yaklaşık kontenjanın ne olacağını tespit eder ve bunları size bir rapor halinde sunar.

Ortabayır Mahallesi Şair Çelebi Sokak Gürtaş İş Merkezi No:1/3 Kağıthane İstanbul

+90 544 177 73 43

İletişim Formu

Hemen bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

merhaba dünya